صندوق دیواری چیست ؟

همیشه هنگامی که حرف از صندوق به میان می آورید ناخود آگاه به فکر نگهداری از اشیائی خواهید افتاد . این اشیاء ممکن است هر چیزی باشد . صندوق ها همیشه برای نگهداری ها طراحی و ساخته شده اند. اما برخی از این صندوق ها به گونه ای طراحی شده اند که بر روی دیوار قرار می گیرند . برخی از این صندوق ها را می توان در درون دیوارها نیز تعبیه کرد . گاهی برخی از این صندوق دیواری ها را بر روی درب ها جایگذاری می کنند.
صندوق دیواری را می توان در اکثر مراکزی که می روید مشاهده کنید که البته بسته به نوع صندوق ها بسیار متفاوت می باشند.

کاربرد صندوق دیواری چیست ؟

صندوق دیواری بنا به محلی که در آنجا تعبیه می شود کاربرد های مختلفی خواهد داشت . برای نمونه هنگامی که شما وارد مدرسه ای می شوید بسیاری از صندوق های دیواری توجه شما را به خود جلب می کنند که عبارتند از صندوق های انتقادات و پیشنهادات ( که در این صندوق ها دانش آموزان می توانند به صورت ناشناس پیام هایی را برای مدیران و یا معاونان مدرسه داشته باشند ، از این طریق بسیاری از انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد مدرسه و معلمان و مراسمات اعلام می کنند ) صندوق های صدقات ( این نمونه از صندوق ها برای جمع آوری صدقات در بسیاری از مراکز ها بر روی دیوار ها نصب می گردند که شما در بیشتر مراکز اداری شاهد آنها خواهید بود ) صندوق های پست ( در این صندوق ها نیز موارد پستی ریخته می شوند ) و بسیاری از صندوق های دیگر . شما می توانید با نصب کردن صندوق های دیواری در انجام بسیاری از فعالیت های خود در مراکز کارگاهی و یا دولتی و .. از افراد مشورت بگیرید . در این صورت خواهید دید که راندمان کاری شما و همکارانتان تا چه اندازه افزایش می یابد. همانطور که اطلاع دارید یکی از راه های به پیشرفت رسیدن استفاده از اطلاعات همه ی افراد می باشد

مزیت استفاده از صندوق دیواری :

اگر شما در مجموعه کاری خود از صندوق دیواری با عناوین مختلف استفاده کنید مطمئن باشید پیشرفت بزرگی را در پیش رو خواهید داشت . استفاده از انتقادات افراد مشغول به کار نوعی وجود خود مدیر در کار محسوب می شود . از این رو به مدیران پیشنهاد می کنیم صندوق هایی با عنوان صندوق پیشنهادات و انتقادات برای افراد مشغول به کار در نظر بگیرند . استفاده از صندوق دیواری ها باعث می شود افراد برخی از نیازمندی های خود را رفع نمایند . مانند صندوق دیواری صدقات که با وجود آن ها در برخی اماکن افراد می توانند نذورات خود را به راحتی انجام دهند. در زمانی که در محلی از صندوق دیواری پست استفاده می شود نامه ها و یا برخی از قبوض و … مکان مناسبی را خواهند داشت . تمامی صندوق های دیواری دارای امنیت می باشند . بر درب آنها همیشه قفل هایی موجود است که فقط اشخاص خاصی به آن ها دسترسی خواهند داشت . یکی دیگر از مزیت های استفاده از صندوق دیواری سهولت دسترسی به عقاید افراد می باشد. برای مثال در صندوق های دیواری که به منظور ارتباطات تعبیه شده اند به راحتی می توان به اطلاعات دسترسی پیدا کرد.

انواع صندوق دیواری :

صندوق های دیواری دارای انواع متعددی می باشند که بسیار تاثیر گذار هستند. از جمله شایع ترین این نمونه از صندوق های دیواری را در اینجا برای شما بیان می کنیم :
صندوق های انتقادات و پیشنهادات :شما وارد هر اداره ، مدرسه و یا مکان های دولتی یا غیر دولتی که می شوید در مکان ورودی آنها از این صندوق ها استفاده شده است . این صندوق ها را بیشتر برای دریافت نظرات افراد نصب می نمایند و در آخر هر ماه آنها توسط مدیران واحد ها باز شده و به انتقادات و پیشنهادات ذکر شده که اغلب بدون نام و نشانی هستند رسیدگی خواهد شد.
صندوق های دیواری صدقات: برخی از صندوق دیواری ها دارای آرم های صندق صدقات می باشند که همین آرم باعث شناسایی این صندوق ها خواهد بود. این صندوق ها با مابقی صندوق ها کاملا متفاوت بوده و مبالغ درون آنها به حساب نیازمندان واریز خواهد شد.
صندوق دیواری رای گیری و نظر سنجی ها : در مواقع خاصی از این نمونه صندوق ها استفاده می شود که افراد خاصی برای عنوان هایی تعیین شده اند . از این رو صندوق های رای گیری یا نظر سنجی بر روی دیوار ها نصب می گردد تا افراد به راحتی نظر خود را بیان نمایند
صندوق دیواری ارتباطات: همانطور که از نام آن مشخص می باشد این نوع از صندوق ها برای ارتباط افراد با مدیران و مسئولان یک واحد می باشد .

راهنمایی قبل از خرید صندوق دیواری :

تنوع در جنس ساخت صندوق دیواری بسیار زیاد می باشد . برخی از این صندوق ها از طریق سفارش ساخت صندوق دیواری به تولید می رسند . ساخت صندوق دیواری بر اساس اصولی می باشد که رعایت آن بسیار ضروری است . در برخی از صندوق های دیواری قفلی تعبیه نمی شود ، اما در بسیاری از این صندوق ها قفل هایی برای محافظت ساخته می شوند . برای مثال : زمانی که اقدام به سفارش ساخت صندوق دیواری برای رای گیری و نظر سنجی می دهید حتما در زمان سفارش صندوق باید داشتن قفل با کیفیت را در نظر بگیرید اما گاهی این صندوق ها به صورت خودکار ساخته می شوند و دارای طرح ها و جنس های ثابتی می باشند . برای نمونه صندوق های دیواری صدقات دارای طرح های یکسان و از پیش تعیین شده ای می باشند و جنس آن از فلز می باشد. صندوق های رای گیری نیز که دارای امنیت بالاتری می باشند از جنس فلز ساخته شده اند. اما دیده شده که در مدارس برای صندوق های انتقادات و پیشنهادات از جنس پلاستیک های فشرده و یا شیشه ای تشکیل شده اند. اما باید گفت جنس ساخت صندوق دیواری غریب به اتفاق فلزی می باشد.

راهنمایی قبل از سفارش صندوق دیواری:

در زمانی که شما قصد دارید که سفارش صندوق دیواری بدهید بهتر است این موضوع را در نظر بگیرید که برای چه منظوری می خواهید صندوق های دیواری داشته باشید . پس از تعیین نوع صندوق حال باید برای جنس ساخت آن تصمیم بگیرید که مهم است بدانید چه نوع جنسی با چه قیمت تمام شده ای برای شما قابل ارزش تر خواهد بود . قفل داشتن یا نداشتن این صندوق ها بسیار مهم می باشد در برخی مواقع شما جنسی را برای ساخت صندوق خود در نظر می گیرید که تحت هیچ شرایطی نمی توانید قفل مرغوبی را بر روی آن نهادینه کنید . پس در نظر گرفتن جنس بسیار مهم می باشد . گاهی افراد صندوق هایی را سفارش می دهند که برای موارد پستی استفاده دارند. این گونه از صندوق ها بیشتر بر روی درب ها کارآیی دارند که باید از نحوه قرار گیری آن ها اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به سفارش صندوق کنید. اما در برخی مواقع صندوق های آماده ای وجود دارند که شما فقط باید اقدام به سفارش صندوق دیواری کنید در آن زمان صندوق آماده را برای شما خواهند آورد که نمونه ی آن صندوق های صدقات خواهد بود.

ثبت سفارش آنلاین صندوق مورد نظر خود را با ایده بان تجربه کنید.