صندوق دیواری

صندوق دیواری چیست ؟

همیشه هنگامی که حرف از صندوق به میان می آورید ناخود آگاه به فکر نگهداری از اشیائی خواهید افتاد . این اشیاء ممکن است هر چیزی باشد . صندوق ها همیشه برای نگهداری ها طراحی و ساخته شده اند. اما برخی از این صندوق ها به گونه ای طراحی شده اند که بر روی دیوار قرار می گیرند . برخی از این صندوق ها را می توان در درون دیوارها نیز تعبیه کرد . گاهی برخی از این صندوق دیواری ها را بر روی درب ها جایگذاری می کنند. صندوق دیواری را می توان در اکثر مراکزی که می روید مشاهده کنید که البته بسته به نوع صندوق ها بسیار متفاوت می باشند.

کاربرد صندوق دیواری چیست ؟

صندوق دیواری بنا به محلی که در آنجا تعبیه می شود کاربرد های مختلفی خواهد داشت . برای نمونه هنگامی که شما وارد مدرسه ای می شوید بسیاری از صندوق های دیواری توجه شما را به خود جلب می کنند که عبارتند از صندوق های انتقادات و پیشنهادات ( که در این صندوق ها دانش آموزان می توانند به صورت ناشناس پیام هایی را برای مدیران و یا معاونان مدرسه داشته باشند ، از این طریق بسیاری از انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد مدرسه و معلمان و مراسمات اعلام می کنند ) صندوق های صدقات ( این نمونه از صندوق ها برای جمع آوری صدقات در بسیاری از مراکز ها بر روی دیوار ها نصب می گردند که شما در بیشتر مراکز اداری شاهد آنها خواهید بود ) صندوق های پست ( در این صندوق ها نیز موارد پستی ریخته می شوند ) و بسیاری از صندوق های دیگر . شما می توانید با نصب کردن صندوق های دیواری در انجام بسیاری از فعالیت های خود در مراکز کارگاهی و یا دولتی و .. از افراد مشورت بگیرید . در این صورت خواهید دید که راندمان کاری شما و همکارانتان تا چه اندازه افزایش می یابد. همانطور که اطلاع دارید یکی از راه های به پیشرفت رسیدن استفاده از اطلاعات همه ی افراد می باشد

انواع صندوق دیواری :

صندوق های دیواری دارای انواع متعددی می باشند که بسیار تاثیر گذار هستند. از جمله شایع ترین این نمونه از صندوق های دیواری را در اینجا برای شما بیان می کنیم :
صندوق های انتقادات و پیشنهادات :شما وارد هر اداره ، مدرسه و یا مکان های دولتی یا غیر دولتی که می شوید در مکان ورودی آنها از این صندوق ها استفاده شده است . این صندوق ها را بیشتر برای دریافت نظرات افراد نصب می نمایند و در آخر هر ماه آنها توسط مدیران واحد ها باز شده و به انتقادات و پیشنهادات ذکر شده که اغلب بدون نام و نشانی هستند رسیدگی خواهد شد.
صندوق های دیواری صدقات: برخی از صندوق دیواری ها دارای آرم های صندق صدقات می باشند که همین آرم باعث شناسایی این صندوق ها خواهد بود. این صندوق ها با مابقی صندوق ها کاملا متفاوت بوده و مبالغ درون آنها به حساب نیازمندان واریز خواهد شد.
صندوق دیواری رای گیری و نظر سنجی ها : در مواقع خاصی از این نمونه صندوق ها استفاده می شود که افراد خاصی برای عنوان هایی تعیین شده اند . از این رو صندوق های رای گیری یا نظر سنجی بر روی دیوار ها نصب می گردد تا افراد به راحتی نظر خود را بیان نمایند
صندوق دیواری ارتباطات: همانطور که از نام آن مشخص می باشد این نوع از صندوق ها برای ارتباط افراد با مدیران و مسئولان یک واحد می باشد .

راهنمایی قبل از خرید صندوق دیواری :

تنوع در جنس ساخت صندوق دیواری بسیار زیاد می باشد . برخی از این صندوق ها از طریق سفارش ساخت صندوق دیواری به تولید می رسند . ساخت صندوق دیواری بر اساس اصولی می باشد که رعایت آن بسیار ضروری است . در برخی از صندوق های دیواری قفلی تعبیه نمی شود ، اما در بسیاری از این صندوق ها قفل هایی برای محافظت ساخته می شوند . برای مثال : زمانی که اقدام به سفارش ساخت صندوق دیواری برای رای گیری و نظر سنجی می دهید حتما در زمان سفارش صندوق باید داشتن قفل با کیفیت را در نظر بگیرید اما گاهی این صندوق ها به صورت خودکار ساخته می شوند و دارای طرح ها و جنس های ثابتی می باشند . برای نمونه صندوق های دیواری صدقات دارای طرح های یکسان و از پیش تعیین شده ای می باشند و جنس آن از فلز می باشد. صندوق های رای گیری نیز که دارای امنیت بالاتری می باشند از جنس فلز ساخته شده اند. اما دیده شده که در مدارس برای صندوق های انتقادات و پیشنهادات از جنس پلاستیک های فشرده و یا شیشه ای تشکیل شده اند. اما باید گفت جنس ساخت صندوق دیواری غریب به اتفاق فلزی می باشد.

ثبت سفارش آنلاین صندوق مورد نظر خود را با ایده بان تجربه کنید.