صندوق ایستاده

صندوق ایستاده چیست ؟

با شنیدن کلمه ی صندوق ایستاده همه به یاد صندوق های صدقاتی که در گوشه کناره های خیابان ها جا خوش کرده اند خواهیم افتاد. اما باید به شما بگوییم که صندوق های ایستاده دارای تنوع های بسیار بالایی می باشند. نمونه ها این صندوق ها را شما روزانه در مکان های بسیار زیادی شاهد خواهید بود ،که شاید برخی از کارهای شما را نیز راه انداخته اند اما توجه ویژه ای را به خود جلب نکرده اند . برای مثال زمانی که به بانک ها مراجعه می کنید از صندوق ایستاده نوبت خود را دریافت می کنید. در کنار آن نذورات خود را در صندوق شیشه ای صدقات که به صورت صندوق ایستاده میباشد، هدیه می کنید و همینطور ادامه می دهید بی آنکه بدانید که صندوق ایستاده چه تاثیرات مثبتی در زندگی شما دارند. صندوق ها نوعی در برگیرنده ها تلقی می شوند . شما می توانید از صندوق ایستاده به عنوان در برگیرنده بسیاری از اطلاعات استفاده نمایید . برای اینکه شما بتوانید نمونه های خاصی از صندوق های ایستاده را مشاهده کنید می توانید از سایت ما دیدن کنید.

کاربرد صندوق ایستاده چیست ؟

کاربرد های این نوع از صندوق ها بسیار زیاد می باشد و بسته به نوع سفارش کاربرد ها متفاوت هستند . کاربرد بیشتر صندوق ها همانطور که ذکر شد دادن برخی از اطلاعات به افراد می باشد . البته گاهی صندوق ها محتویات مالی دارند که ای محتویات فقط مخصوص نهاد های خاص نذورات می باشد. اما این نوع از صندوق ها در بیشتر مراکز کاربرد های خاصی دارند. در مدارس از این صندوق ها استفاده های بهینه ای برای توسعه و بهبود وضعیت مدرسه خواهند کرد. در برخی از ادارات نیز برای بالا بردن راندمان های کاری افراد از این صندوق ها به عنوان صندوق های انتقادی و پیشنهادی استفاده می گردد. کاربرد صندوق ها را افرادی که سفارش ساخت صندوق ایستاده می دهند تعیین می کنند. یعنی در ابتدا برای کار خاصی صندوق ویژه ای را در نظر می گیرند و سپس اقدام به ساخت صندوق های ایستاده می نمایند. این صندوق ها در بسیاری از مراکز دارای کاربرد های بسیاری می باشند. برای نمونه در مراکز خرید می توان از این صندوق ها با جنس های پلکسی استفاده نمود و در کنار صندوق نذورات تبلیغاتی را برای افراد درنظر گرفت.

انواع صندوق ایستاده :

صندوق های ایستاده دارای انواع خاصی می باشند که به منظور های خاصی سفارش و تولید می شوند. این نوع از صندوق ها را می توان فقط به شرکت های خاصی سفارش نمود که از فعالیت های آنها در این زمینه اطلاعات کاملی را کسب کرده باشید. انواع صندوق ایستاده را به اختصار در اینجا برای شما بیان می کنیم :
صندوق های ایستاده انتقادات و پیشنهادات: این نمونه از صندوق ها یکی از پرفروش ترین نمونه های سفارش صندوق ایستاده می باشند. استفاده از این نمونه از صندوق ها در واحد های تولیدی ،مراکز خدماتی، مدارس و برخی دیگر نشان دهنده ی احترامی است که مدیران آن موسسات برای اشخاص کارمند و یا ارباب رجوع خود قائل هستند. از این رو به قولی نشان دهنده ی شخصیت بارز آن مدیر می باشد.
صندوق های ایستاده صدقات: برخی از صندوق های صدقات که در خیابان ها , کوچه ها، ورودی و خروجی شهرها نصب شده اند به صندوق های ایستاده صدقات معروف می باشند. اما امروزه به دلیل گسترش فعالیت ها و نیز خلاق تر شدن افراد در هر مرکزی نوعی صندوق های صدقات ایستاده که بیشتر از جنس های شیشه ای می باشد ، قرار گرفته است که این مورد باعث جلب نظر بسیاری از افراد شده است. اشخاص می توانند در بیشتر مراکز ها نذورات خود را در این صندوق ها بریزند.

جنس ساخت انواع صندوق ایستاده :

همانطور که در انواع صندوق های ایستاده صحبت کرده ایم جنس ساخت این صندوق ها بسیار متنوع می باشد. ما در اینجا برخی از نمونه های سفارش صندوق ایستاده و جنس آن را برای شما بیان می کنیم. برخی از آنها از جنس های پلکسی ساخته می شوند که امروزه در بین اشخاص بسیار رایج شده است . به این دلیل بیشتر افراد خواهان جنس های پلکسی می باشند که بسیار سبک می باشند و از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار می باشند. استفاده از متریال های بالا در ساخت صندوق ایستاده زیبایی این صندوق را در نظر افراد چندین برابر می کند.شما می توانید تمامی سفارشات خود را، از جمله بندی های زیبا گرفته تا طراحی های بسیار خاص برای صندوق ها ، برای سفارش خود آماده کرده و به واحد ساخت صندوق تقدیم نمایید تا کالای مورد نظر خود را دریافت کنید. اما جنس ساخت برخی از صندوق ها ورق های فلزی می باشد. البته این نمونه از جنس ها نیز همچنان طرفداران خاص خود را دارا می باشد. ناگفته نماند که برای قرار دادن این صندوق ها در خیابان ها بهتر است از متریال های فلزی استفاده نمود. به این دلیل که در خیابان ها نور خورشید ، گرما، سرما، باران ، برف همه باعث استهلاک صندوق ها می شوند. اما اگر جنس ساخت صندوق ها از ورق های فلزی باشد آسیب کمتری به آن وارد خواهد شد.

ثبت سفارش آنلاین صندوق مورد نظر خود را با ایده بان تجربه کنید.