صندوق ایستاده چیست ؟

با شنیدن کلمه ی صندوق ایستاده همه به یاد صندوق های صدقاتی که در گوشه کناره های خیابان ها جا خوش کرده اند خواهیم افتاد. اما باید به شما بگوییم که صندوق های ایستاده دارای تنوع های بسیار بالایی می باشند. نمونه ها این صندوق ها را شما روزانه در مکان های بسیار زیادی شاهد خواهید بود ،که شاید برخی از کارهای شما را نیز راه انداخته اند اما توجه ویژه ای را به خود جلب نکرده اند . برای مثال زمانی که به بانک ها مراجعه می کنید از صندوق ایستاده نوبت خود را دریافت می کنید. در کنار آن نذورات خود را در صندوق شیشه ای صدقات که به صورت صندوق ایستاده میباشد، هدیه می کنید و همینطور ادامه می دهید بی آنکه بدانید که صندوق ایستاده چه تاثیرات مثبتی در زندگی شما دارند. صندوق ها نوعی در برگیرنده ها تلقی می شوند . شما می توانید از صندوق ایستاده به عنوان در برگیرنده بسیاری از اطلاعات استفاده نمایید . برای اینکه شما بتوانید نمونه های خاصی از صندوق های ایستاده را مشاهده کنید می توانید از سایت ما دیدن کنید.

کاربرد صندوق ایستاده چیست ؟

کاربرد های این نوع از صندوق ها بسیار زیاد می باشد و بسته به نوع سفارش کاربرد ها متفاوت هستند . کاربرد بیشتر صندوق ها همانطور که ذکر شد دادن برخی از اطلاعات به افراد می باشد . البته گاهی صندوق ها محتویات مالی دارند که ای محتویات فقط مخصوص نهاد های خاص نذورات می باشد. اما این نوع از صندوق ها در بیشتر مراکز کاربرد های خاصی دارند. در مدارس از این صندوق ها استفاده های بهینه ای برای توسعه و بهبود وضعیت مدرسه خواهند کرد. در برخی از ادارات نیز برای بالا بردن راندمان های کاری افراد از این صندوق ها به عنوان صندوق های انتقادی و پیشنهادی استفاده می گردد. کاربرد صندوق ها را افرادی که سفارش ساخت صندوق ایستاده می دهند تعیین می کنند. یعنی در ابتدا برای کار خاصی صندوق ویژه ای  را در نظر می گیرند و سپس اقدام به ساخت صندوق های ایستاده می نمایند. این صندوق ها در بسیاری از مراکز دارای کاربرد های بسیاری می باشند. برای نمونه در مراکز خرید می توان از این صندوق ها با جنس های پلکسی استفاده نمود و در کنار صندوق نذورات تبلیغاتی را برای افراد درنظر گرفت.

مزیت استفاده از صندوق ایستاده :

استفاده از این صندوق ها برای هر فردی که اقدام به سفارش ساخت این صندوق ها کرده است دارای مزیت های بسیار منحصر بفردی خواهد بود. افراد با استفاده از این صندوق ها در برخی مراکز می توانند به عنوان صندوق های انتقادات و پیشنهادات ، از نظرات اشخاص نسبت به خدمات خود آگاهی یابند. پذیرای انتقادات افراد باشند و نیز با دریافت پیشنهادات قدم در راه بهتر نمودن خدمات رسانی خود بگذارند، که همین موضوع باعث پیشرفت روز افزونی برای همه ی واحد های تولیدی خواهد شد. مزیت دیگر استفاده از صندوق ایستاده در رای گیری ها می باشد .افرادی که در رای گیری ها شرکت می کنند می دانند که موضوع صندوق های رای تا چه اندازه دارای اهمیت می باشد از این رو تمام تلاش خود را می کنند تا از بهترین نمونه ها برای استفاده ی صندوق رای، تهیه نمایند. شاید در مبحث مزیت این نوع از صندوق ها ، راحتی در دسترسی به آنها بسیار مد نظر قرار گرفته باشد. صندوق ایستاده ، نمونه ای از صندوق های کاربردی و خاص می باشد که افراد می توانند طبق سلیقه های خود آن را پیشنهاد داده و اقدام به تهیه آن کنند.

انواع صندوق ایستاده :

صندوق های ایستاده دارای انواع خاصی می باشند که به منظور های خاصی سفارش و تولید می شوند. این نوع از صندوق ها را می توان فقط به شرکت های خاصی سفارش نمود که از فعالیت های آنها در این زمینه اطلاعات کاملی را کسب کرده باشید. انواع صندوق ایستاده را به اختصار در اینجا برای شما بیان می کنیم :
صندوق های ایستاده انتقادات و پیشنهادات: این نمونه از صندوق ها یکی از پرفروش ترین نمونه های سفارش صندوق ایستاده می باشند. استفاده از این نمونه از صندوق ها در واحد های تولیدی ،مراکز خدماتی، مدارس و برخی دیگر نشان دهنده ی احترامی است که مدیران آن موسسات برای اشخاص کارمند و یا ارباب رجوع خود قائل هستند. از این رو به قولی نشان دهنده ی شخصیت بارز آن مدیر می باشد.
صندوق های ایستاده صدقات: برخی از صندوق های صدقات که در خیابان ها , کوچه ها، ورودی و خروجی شهرها نصب شده اند به صندوق های ایستاده صدقات معروف می باشند. اما امروزه به دلیل گسترش فعالیت ها و نیز خلاق تر شدن افراد در هر مرکزی نوعی صندوق های صدقات ایستاده که بیشتر از جنس های شیشه ای می باشد ، قرار گرفته است که این مورد باعث جلب نظر بسیاری از افراد شده است. اشخاص می توانند در بیشتر مراکز ها نذورات خود را در این صندوق ها بریزند.

جنس ساخت انواع صندوق ایستاده :

همانطور که در انواع صندوق های ایستاده صحبت کرده ایم جنس ساخت این صندوق ها بسیار متنوع می باشد. ما در اینجا برخی از نمونه های سفارش صندوق ایستاده و جنس آن را برای شما بیان می کنیم. برخی از آنها از جنس های پلکسی ساخته می شوند که امروزه در بین اشخاص بسیار رایج شده است . به این دلیل بیشتر افراد خواهان جنس های پلکسی می باشند که بسیار سبک می باشند و از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار می باشند. استفاده از متریال های بالا در ساخت صندوق ایستاده زیبایی این صندوق را در نظر افراد چندین برابر می کند.شما می توانید تمامی سفارشات خود را، از جمله بندی های زیبا گرفته تا طراحی های بسیار خاص برای صندوق ها ، برای سفارش خود آماده کرده و به واحد ساخت صندوق تقدیم نمایید تا کالای مورد نظر خود را دریافت کنید. اما جنس ساخت برخی از صندوق ها ورق های فلزی می باشد. البته این نمونه از جنس ها نیز همچنان طرفداران خاص خود را دارا می باشد. ناگفته نماند که برای قرار دادن این صندوق ها در خیابان ها بهتر است از متریال های فلزی استفاده نمود. به این دلیل که در خیابان ها نور خورشید ، گرما، سرما، باران ، برف همه باعث استهلاک صندوق ها می شوند. اما اگر جنس ساخت صندوق ها از ورق های فلزی باشد آسیب کمتری به آن وارد خواهد شد.

راهنمایی قبل از سفارش صندوق ایستاده :

در زمانی که شما قصد دارید که سفارش صندوق دیواری بدهید بهتر است این موضوع را در نظر بگیرید که برای چه منظوری می خواهید صندوق های دیواری داشته باشید . پس از تعیین نوع صندوق حال باید برای جنس ساخت آن تصمیم بگیرید که مهم است بدانید چه نوع جنسی با چه قیمت تمام شده ای برای شما قابل ارزش تر خواهد بود . قفل داشتن یا نداشتن این صندوق ها بسیار مهم می باشد در برخی مواقع شما جنسی را برای ساخت صندوق خود در نظر می گیرید که تحت هیچ شرایطی نمی توانید قفل مرغوبی را بر روی آن نهادینه کنید . پس در نظر گرفتن جنس بسیار مهم می باشد . گاهی افراد صندوق هایی را سفارش می دهند که برای موارد پستی استفاده دارند. این گونه از صندوق ها بیشتر بر روی درب ها کارآیی دارند که باید از نحوه قرار گیری آن ها اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به سفارش صندوق کنید. اما در برخی مواقع صندوق های آماده ای وجود دارند که شما فقط باید اقدام به سفارش صندوق دیواری کنید در آن زمان صندوق آماده را برای شما خواهند آورد که نمونه ی آن صندوق های صدقات خواهد بود.

اگر شما خواهان صندوق های ایستاده هستید ابتدا باید اقدام به سفارش صندوق ایستاده کنید . پس از انتخاب نوع صندوق خود و ارائه طراحی مورد نظر برای صندوق پیشنهادی باید جنس مورد نظر را نیز اعلام کنید تا واحد تولیدی مورد نظر اقدام به ساخت صندوق ایستاده بنماید. قبل از هر چیز شما باید در نظر داشته باشید چه صندوقی لازم دارید. اگر به صندوق انتقادات و پیشنهادات احتیاج دارید باید مراحل متفاوت تری را نسبت به زمانی که به صندوق صدقات احتیاج دارید، طی کنید. ممکن است برای صندوق پیشنهادی خود(اعم از صندوق نظر سنجی یا صدقات) طراحی خاصی را در نظر داشته باشید که در این صورت با مشاوران و طراحان ویژه برای خلق صندوقی خاص مشورت می کنید و پاسخ خود را دریافت می کنید. مرحله ی بعد تعیین جنس صندوق می باشد که ممکن است بنا به طراحی خاص صندوق ، فقط مجبور به استفاده از متریال خاصی باشید. شما می توانید با اعتماد کردن به طراحان خاص واحد های تولیدی ،بهترین صندوق های ایستاده را در محل کار خود داشته باشید.

ثبت سفارش آنلاین صندوق مورد نظر خود را با ایده بان تجربه کنید.